catering
Birtat Yemek, Yerinde Üretim Hizmetleri
Birtat Yemek olarak yerinde üretim ve taşıma yemek hizmetleriyle tüm firmaların hizmetindedir.
  • İşletmenizde yapılan yemek sayesinde, geç kalma, soğuma, bayatlama ve kalori kaybı riski kalkarak, sıcağı sıcağına ev yemeği lezzeti ile beslenme imkanı bulacaksınız.
  • Yemekhanenizi bize teslim ettiğiniz taktirde, duvarların boyasından, masaların örtüsüne, teknik arızalardan, haşere ilaçlamalarına, hijyene ve ihtiyaç duyulan en küçük demir başlara kadar tüm eksiklikler BİRTAT YEMEK tarafından karşılanacak ve size fatura edilmeyecektir.
  • BİRTAT YEMEK personeli mesainiz boyunca işletmenizin mutfağında olacağından, sürekli hizmet almış olurken aynı zamanda misafirlerinize özel menü hazırlatabilecek, mevcudunuz kaç olursa olsun mesai yemeklerinizi işletmenizde ürettirebileceksiniz.
  • Profesyonelce hazırlanmış lezzetli, hijyenik ve kalori ihtiyacına 24 saat cevap veren doyurucu bir iş yemeğine kavuşurken,üretimini görmediğiniz ve güvenmediğiniz resteurant, büfe, v.b kuruluşlardan yemek alma ihtiyacınız olmayacaktır.
  • Personeliz ile alakalı memnuniyetsizlik durumunda, isetediğiniz özellikte personel hizmetinize verilecek, bize duyduğunuz güveni ve yenilikleri devam ettirme fırsatı bulacaksınız.
  • Personelimiz sizleri tanıdıkca, damak tadınızı anlayarak daha verimli hizmet sunulacaktır. Bu nedenle işletmenizde yapılan yemek sürekli denetimimizde olduğu için gönül rahatlığı içinde güvenle yiyebileceksiniz.
  • En önemlisi yemeğiniz, işletmenizde yapıldığı için çalışanlarınız kullanılan ürün markalarını ve üretimi görerek huzurla yemeklerini yiyebileceklerdir.

    BİRTAT YEMEK “ailesi temelinde kaliteyi benimsemiş”
Her işi profesyoneline bırakın,felsefsiyle sizleride kalite ile buluşturmaya davet eder, sağlık ve esenlikler dileriz.
Saygılarımızla,

BİRTAT YEMEK GIDA DAĞITIM VE PAZARLAMA SAN.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ
 
ito üyesi iysad üyesi tumsiad üyesi et ve süt kurumu
Toggle